AGC Automotive Poland

AGC Automotive Poland

Koszalin, Polska
Adres email
dokk-ng@agc.com
Adres firmy
Bohaterów Warszawy 11, 75-211 Koszalin, Polska
Numer telefonu
943612360
Kategorie firmy
  • Serwis szyb samochodowych

Gwarancja oryginalnej wytrzymałości po naprawie

W Autoglass® rozumiemy, że dobra widoczność wpływa na bezpieczeństwo

W Autoglass® rozumiemy, że posiadanie solidnej i niezawodnej szyby przedniej jest niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego inwestujemy w najnowsze technologie i materiały, aby mieć pewność, że naprawy spełniają standardy bezpieczeństwa w zakresie wytrzymałości a także przepuszczalności światła, zapewniając Ci bezpieczeństwo i spokój na drodze.


Jednym z powodów, dla których Autoglass® wyróżnia się na tle konkurencji, jest unikalny certyfikat NR 2546/ICiMB/KT/23 Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie, na naprawę przedniej szyby samochodowej technologią Belron® dla Autoglass®.


Certyfikat ten gwarantuje, że przednia szyba po naprawie zachowa swoją pierwotną wytrzymałość, czym nie może się pochwalić żadna inna firma na rynku.


Certyfikat uzyskano po przeprowadzeniu badań laboratoryjnych przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Łukasiewicz w 2023 roku.


Oprócz posiadania unikalnego certyfikatu na wytrzymałości szyb technologią napraw Autoglass®, w 2024 roku zleciliśmy badania przepuszczalności światła po naprawie szyby czołowej na Politechnice Rzeszowskiej.


Miło nam poinformować, że testy te wypadły pomyślnie i otrzymaliśmy Świadectwo Badań, potwierdzające, że wykonane przez nas naprawy spełniają wymagane normy w zakresie przepuszczalności światła. 


Jest to kolejny dowód naszego zaangażowania w doskonałość, zapewnianie naszym klientom usług najwyższej jakości oraz niezawodnego i bezpiecznego sposobu naprawy przedniej szyby.”

AutoglassAutoglass