Program partnerski

#BezpieczniwRuchu to społeczna akcja edukacyjna skierowana do wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo na drogach to wspólna sprawa. Dlatego kampania "Bezpieczni w Ruchu" otwiera drzwi dla szerokiego grona partnerów i patronów, którzy podzielają naszą misję i są gotowi działać na rzecz ogólnopolskiej edukacji i podnoszenia świadomości kierowców.

Program partnerski

Wszystko, co warto wiedzieć o Programie Partnerskim #BezpieczniwRuchu

Program partnerski jest skierowany do osób i firm operujących w szeroko pojętej branży automotive. Nie ma znaczenia czy jesteś właścicielem sieci dealerskiej czy prowadzisz małą myjnię samochodową. Bezpieczeństwo jest wspólną sprawą, a udział w akcji #BezpieczniwRuchu nie tylko pomoże “dołożyć cegiełkę” w popularyzację kultury bezpieczeństwa na drogach ale również pozwoli na promowanie Twojej firmy jako współuczestnika tego społecznego przedsięwzięcia.

Dołącz do społeczności #BezpieczniwRuchu i sprawdź co jeszcze zyskasz dzięki Partnerstwu.

Kto może dołączyć do programu Partnerskiego?
Kto może dołączyć do Programu Partnerskiego?

Jeżeli jestes:

  • specjalistą reprezentującym organizację branżową
  • producentem lub dystrybutorem części
  • wyspecjalizowaną firmą usługową
  • posiadasz praktyczną wiedzę popartą doświadczeniem
  • potrafisz przygotować merytoryczne treści edukacyjne opowiedziane prostymi słowami - to ten Program jest dla Ciebie
Dlaczego warto?
Dlaczego warto?

Angażując się w kampanię #BezpieczniwRuchu, przyczyniasz się do:

  • budowania bezpieczniejszych dróg
  • zwiększania świadomości kierowców
  • zaangażowania w społeczne dobro
  • zwiększenia liczby sprawnych pojazdów w ruchu drogowym
Co zyskujesz?
Co zyskujesz?

Program Partnerski to nie tylko sposób na zwiększenie widoczności marki, ale także okazja do współpracy z renomowanym partnerami z branży automotive.
Jako nasz partner, zyskujesz dostęp do sieci cennych kontaktów branżowych, możesz wzmacniać swoją pozycję eksperta dzieląc się wiedzą, a także przyczyniać się do poprawy bezpieczeństwa drogowego.

Komentarz eksperta

Angażując się w Program Partnerski, otwierasz dla siebie drzwi do nieograniczonych możliwości rozwoju i wpływu na branżę. Współpraca ta to nie tylko korzyści finansowe, ale przede wszystkim szansa na realne przyczynienie się do poprawy standardów bezpieczeństwa drogowego. Każdy partner zyskuje unikalną możliwość rozwijania swojej działalności w oparciu o solidne fundamenty wiedzy i najlepsze praktyki. To właśnie ta współpraca tworzy wartość dodaną, która wykracza poza tradycyjne rozumienie partnerstwa biznesowego. Przyłączając się do społecznej akcji #BezpieczniwRuchu otrzymasz Certyfikat zaangażowania i działań podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa drogowego. Oznakowanie Twojej firmy aktywnym udziałem w akcji pozwoli Twoim Klientom na dostęp do unikalnych narzędzi umożliwiających zweryfikowanie ważnych danych i informacji na temat użytkowanych przez nich pojazdów. W ten sposób włączysz również Klientów, kierowców i uczestników ruchu drogowego do programu monitorowania ważnych dat pojazdów. Twoi Klienci będą otrzymywać przypomnienia o zbliżającym się terminie wizyty w Stacji Kontroli Pojazdów czy konieczności wizyty w warsztacie samochodowym. A wszytko to dzięki Twojemu zaangażowaniu.

Komentarz eksperta

Jesteś już uczestnikiem kampanii?

Dla naszych Partnerów oferujemy dostęp do systemu, który umożliwia łatwe zarządzanie treściami i dostęp do specjalnych funkcji w ramach kampanii #BezpieczniwRuchu. Zaloguj się, aby korzystać z pełni możliwości współpracy.