Q-widget

Bezpieczeństwo zaczyna się od sprawdzonego auta.

Dodaj Q-widget na własnej stronie i udostępniaj raporty historii auta za darmo!

Historia pojazdu na Twojej stronie WWW to transparentność, powszechny dostęp do danych i wygodna weryfikacja pojazdów.
Q-widget to mechanizm umożliwiający pobieranie raportów PDF o sprawdzanych pojazdach bez opuszczania Twojej strony WWW.
Zainstaluj poniższy skrypt (umieść go w kodzie własnej witryny internetowej) i zyskaj darmowy skaner kodów QR (Aztec) z dowodów rejestracyjnych.

Zobacz jak udostępnić Q-widget na dowolnej stronie

.

Po instalacji krótkiego kodu Q-widget udostępnisz usługę weryfikacji historii pojazdu w dowolnym miejscu strony WWW. Od teraz Użytkownik nie opuści Twojej strony aby wygenerować raport PDF z informacjami z historiapojazdu.gov.pl. Kliknięcie w Q-widget otworzy okienko do wprowadzenia numeru rejestracji pojazdu.

Instalując Q-widget na stronie WWW zyskujesz dostęp do skanera kodu QR (Aztec) jaki znajduje się w każdym dowodzie pojazdu zarejestrowanego w Polsce. Uruchom stronę z zainstalowanym Q-widget’em na dowolnym smartfonie. Kliknięcie w grafikę aktywuje skaner kodu QR (Aztec).  Umieść go w polu ekranu aby zainicjować generowanie raportu PDF z informacjami o aucie bez konieczności ręcznego wpisywania danych.

 

opcja #1


Własna grafika – weryfikacja dowolnego pojazdu.
[KLIKNIJ grafikę 'TWOJE LOGO’ aby sprawdzić jak działa Q-widget]

kod na Twoją stronę

<a href='#' class='js-carq-partner-widget' style='height: 50px; width: 120px;' data-vin=><img src="twoje_logo.png"/></a> <script src='//carq-widget-bucket.s3.eu-central-1.amazonaws.com/widget/partner-7c0960fc-ebb7-4502-bbdc-17e09aee8fd7.js'></script>

opcja #2

Możesz też podlinkować wybraną treść tekstu artykułu.

Linkowanie tekstu – weryfikacja dowolnego pojazdu.
[KLIKNIJ szary tekst powyżej aby sprawdzić jak działa Q-widget]

kod na Twoją stronę

<a href='#' class='js-carq-partner-widget' style='height: 50px; width: 120px;' data-vin=>dowolna treść linkowania</a> <script src='//carq-widget-bucket.s3.eu-central-1.amazonaws.com/widget/partner-7c0960fc-ebb7-4502-bbdc-17e09aee8fd7.js'></script>

Organizatorem akcji #BezpieczniwRuchu jest:
carQ.pl – platforma umożliwiająca weryfikację danych i historii dowolnego pojazdu oraz automatyzację alertów i przypomnień dotyczących ważnych terminów kontroli pojazdów opartą na AI i Big Data.

car QUALITY Sp. z o.o.
ul. Szeroka 21, 87-100 Toruń
www.carQ.pl